Дата: від до Скинути

29 серпня селищний голова Людмила Милашевич провела пленарне засідання двадцять третьої  сесії селищної ради восьмого скликання, в роботі якої також взяли участь Світлана Косенко, начальник відділу  внутрішнього аудиту та  статистичного аналізу  Департаменту освіти Полтавської ОВА та Алла Юрченко,  головний спеціаліст відділу загальної середньої, дошкільної, інклюзивної спеціальної освіти та ліцензування Департаменту освіти Полтавської ОВА.

08:52 31.08.2023

Державна податкова служба України інформує

Щодо надсилання до контролюючого органу Повідомлення про набуття або відчуження частки (припинення фактичного контролю) резидентом України в іноземній юридичній особі або майнових прав на частку в активах, доходах чи прибутку утворення без статусу юридичної особи

08:49 31.08.2023

Про податкові оновлення на зустрічі із Полтавською асоціацією бізнесу

Про податкові оновлення на зустрічі із Полтавською асоціацією бізнесу             Відбулась робоча зустріч із представниками Полтавської асоціації бізнесу за участі очільниці податкової служби Полтавщини Алли Рябкової щодо питань реалізації  державної політики у сфері оподаткування, роз’яснення окремих положень податкового законодавства та налагодження діалогу з бізнесом.

08:48 31.08.2023