Артилеристи бригади «Червона Калина» тренуються знищувати противника «Градами»

Бійці «Червоної Калини», провели бойові стрільби із реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град». Заняття були організовані на одному з полігонів у визначених місцях для важкої техніки та озброєння.

15:35 23.06.2023

Мінцифри створено та забезпечено функціонування єдиногодержавного вебпорталу цифрової освіти, що призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет. Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія.Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які

10:38 23.06.2023

Нацсоцслужба розробила зразок договору про волонтерську діяльність

Національна соціальна сервісна служба України спільно з Центром демократії та верховенства права розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

16:19 22.06.2023

На Полтавщині стартував проєкт «Зупинка.Я»

Наприкінці травня за участі громадської організації «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» стартував новий масштабний багатофункціональний проєкт «Зупинка: Я» – спільна ініціатива програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), держави і громадських організацій для надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу українців.

13:47 22.06.2023