Податкова інформує

Відомості, які повинна містити довідка про доходи фізичної особи, яка надається податковим агентом, з метою заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи Лубенський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області інформує.

14:02 16.03.2021

Інформація про виконання бюджету за 2020 рік

Сьогодні, 15 березня 2021 року, відповідно до ст. 28 Бюджетного кодексу України, начальником Фінансового управління Семенівської селищної ради Світланою Палій, забезпечено публічне представлення інформації про виконання бюджету Семенівської селищної територіальної громади за 2020 рік, при цьому були присутні – головні розпорядники коштів, представники громадських організацій, депутати селищної ради.

14:21 15.03.2021