До уваги громадян

Проведено прийоми громадян на віддалених робочих місцях у селах Василівка, Товсте та Устимівка

З метою наближення адміністративних послуг для населення Семенівської селищної ради відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради спільно із фахівцями Семенівського бюро правової допомоги 26, 28 жовтня та 02 листопада 2021 року  проведено прийоми громадян на віддалених робочих місцях у селах Василівка, Товсте та Устимівка.

13:55:22 02.11.2021

Проведено робочу нараду щодо запровадження адміністративних послуг

14 вересня 2021 року фахівцями Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради за участю секретаря Семенівської селищної ради Юлії Єлагіної та заступника Семенівського селищного голови Сергія Чинчика проведено робочу нараду щодо запровадження адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Відділу земельних відносин Виконкому, через ЦНАП.

09:36:27 15.09.2021