До уваги громадян

Проведено виїзний прийом громадян у с. Василівка

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 17 листопада 2022 року  проведено виїзний прийом громадян у с. Василівка.

10:53:35 18.11.2022

Проведено виїзний прийом громадян у с. Крива Руда

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради спільно із фахівцями Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 10 листопада 2022 року  проведено виїзний прийом громадян у с. Крива Руда.

13:21:25 11.11.2022

Проведено виїзний прийом громадян у с. Богданівка

Із метою популяризації та наближення адміністративних послуг серед населення Семенівської селищної ради відповідно до графіка заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради за участі представників Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 27 жовтня 2022 року  проведено виїзний прийом громадян у с. Богданівка.

14:35:57 28.10.2022