До уваги громадян

Проведено виїзний прийом громадян у с.Василівка

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 16 березня 2023 року проведено виїзний прийом громадян у с.Василівка.

16:29:57 16.03.2023

Проведено виїзний прийом громадян у с. Крива Руда

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг жителям Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 02 березня 2023 року проведено виїзний прийом громадян у с. Крива Руда.

10:16:46 03.03.2023

Проведено виїзний прийом громадян у с. Біляки

Із метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг населенню Семенівської громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради, фахівцями Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 23лютого 2023 року  проведено виїзний прийом громадян у с.Біляки.

16:21:07 23.02.2023

До уваги керівників юридичних осіб: скасовано обов’язок щорічного підтвердження інформації про кінцевих бенефіціарних власників.

14:13:42 20.02.2023

Проведено виїзний прийом громадян у селі Богданівка

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 16 лютого 2023 року проведено виїзний прийом громадян у с.Богданівка.

16:40:10 16.02.2023

Проведено виїзний прийом громадян у селі Заїчинці

Із метою популяризації адміністративних послуг серед населення Семенівської селищної ради відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 09 лютого 2023 року  проведено виїзнийприйом громадяну с. Заїчинці.

16:37:35 09.02.2023