Дата: від до Скинути

Степаненко Тетяна Володимирівна — лікар загальної практики-сімейний лікар Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

10:23 04.01.2023

Сектор охорони здоров'я інформує

Сектор охорони здоров’я Семенівської селищної ради  інформує, що за грудень 2022 року  в Семенівській громаді  народилося  5 малюків. Зареєстрували  шлюб 11 подружніх пар; розірвано шлюбів через ДРАЦС -0;  померло  33 особи.

11:18 03.01.2023