Вербна Неділя

Вербна Неділя є однією з найбільш значимих дат у житті кожного християнина. Цей  свято настає за сім днів до Великодня і доводиться в 2016 році на 24 квітня . Це день, коли Син Божий увійшов у Єрусалим, тому інша його назва — Вхід Господній в Єрусалим». Сталося це знаменна подія після того, як Ісус провів воскресіння Лазаря. Як підготуватися до цієї святкової дати, і з якими традиціями здавна пов'язане Вербну неділю? Про все по порядку!

21:52 24.04.2016

Візит селищного голови Людмили Павлівни Милашевич до дитячого садочка Веселоподільської селекційної станції

15:00 20.04.2016