Що таке «Єдина ветеранська лінія»?

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

14:20 08.04.2024

Відбулася XXХII (позачергова) сесія Семенівської селищної ради восьмого скликання

Сьогодні, 5 квітня, відбулася XXХII (позачергова) сесія Семенівської селищної ради восьмого скликання, на якій депутати розглянули 7 питань порядку денного та 3 додаткових, які були попередньо вивчені членами постійних комісій, опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради.

10:38 05.04.2024

4 квітня відбулася робоча зустріч із фахівцями Кременчуцького районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області з представниками підприємств сільського господарства Семенівської громади під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Стеценка.

17:16 04.04.2024

Звіт Семенівської ДЮСШ за 2022, 2023-2024

Семенівська дитячо-юнацька спортивна школа - позашкільної навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, підготовку команд для участі у змаганнях різних рівнів: громади,  районного, обласного та всеукраїнського рівнів.Заснований 12 вересня 1995 року.

16:37 04.04.2024