Дата: від до Скинути

Для підтримки ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України з 20 березня працює “Єдина ветеранська лінія”.

“Єдина ветеранська лінія” - це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі. За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з: — психосоціальної підтримки; — пільг; — житлових питань; — грошової допомоги та компенсації; — медичних питань; — юридичної підтримки. За необхідності фахівці зможуть спрямувати звернення до субʼєктів надання ветеранських послуг, зокрема, психологічної допомоги тощо. Дзвінки на “Єдину ветеранську лінію” 0 800 505 217 є безоплатними.

11:23 10.04.2024

Щотижнева робоча нарада

8 квітня відбулася щотижнева робоча нарада у селищного голови Людмили Милашевич. Коротко, що було: заслухано звіт про роботу Служби у справах дітей Семенівської селищної ради за 2023 рік (начальник Служби Тамара Таран). Протягом 2023 року службою у справах дітей проводилася робота, направлена на захист законних прав та інтересів дітей, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. На первинному обліку служби у справах дітей станом на 31.12.2023 року перебувало 28 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 17 дітей-сиріт, 11 дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного року взято на облік 7 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким надано відповідні соціальні статуси та 4 влаштовано під опіку/піклування громадян; 3 дітям надано статус дітей, які постраждали внаслідок військових дій та збройних конфліктів. Загалом, на кінець 2023 року у сімейних формах виховання перебувало 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: під опікою/піклуванням 21 дитина, у прийомній сім’ї 4 дітей, у Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку дитини на повному державному забезпеченні 3 дітей. На обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, протягом 2023 року, перебувало 16 дітей/9 сімей, за підставами: ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків (15/8), у зв’язку із жорстоким поводженням (1/1). Для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, проведено 104 засідання міждисциплінарних команд, прийнято 210 рішень, направлених на захист законних прав та інтересів дітей. Спільно з установами, організаціями, що займаються питаннями охорони дитинства, проведено 142 обстеження умов проживання дітей у родинах, під час яких з батьками, опікунами/піклувальниками проводилися профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, створення належних умов для проживання, виховання, розвитку дітей, забезпечення їх одягом, взуттям, предметами особистої гігієни та розвитку, канцтоварами, недопущення випадків фізичного, психологічного, економічного насильства по відношенню до дітей, контролю за ними під час проведення ними вільного часу. Батьків, законних представників також попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських, опікунських обов’язків щодо дітей, вчинення над ними насильства. Направлено 623 клопотання, інформації до установ та організацій з питань соціально-правового захисту дітей. Однією із форм роботи служби у справах дітей щодо захисту прав та інтересів неповнолітніх є організаційне забезпечення діяльності комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради. Протягом 2023 року проведено 22 засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради, за наслідками яких прийнято 46 рішень у сфері захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, з них: про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів щодо майна дітей; визначення місця проживання дітей; надання органом опіки та піклування висновків про доцільність позбавлення батьків батьківських прав стосовно дітей; про доцільність повернення дітей матері на виховання; про влаштування дитини до родини патронатного вихователя, затвердження та корегування індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, що знаходяться на обліку служби; про стан виконання батьками батьківських обов’язків щодо дітей; про визначення способів участі батька у вихованні дитини та інші. Службою зібрані матеріали та подано органом опіки та піклування до Семенівського райсуду 4 позови про позбавлення батьківських прав 4 батьків щодо 5 малолітніх дітей, (3 позови задоволено, 1 перебуває на розгляді). Розглянуто 30 письмових звернень, прийнято на особистому прийомі 158 осіб. З усіх питань, що стосуються захисту прав дітей, надані роз’яснення відповідно до норм чинного законодавства України. Далі присутні доповіли про проведені роботи у підпорядкованих структурах за минулий тиждень та окреслили плани роботи на поточний тиждень.

11:20 09.04.2024

Що таке «Єдина ветеранська лінія»?

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

14:20 08.04.2024