Шановні аграрії!

Шановні аграрії! Виконавчий комітет Семенівської селищної ради повідомляє, що для забезпечення організації дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення робіт із пестицидами і агрохімікатами, необхідно за три доби повідомляти органи місцевого самоврядування про заплановане застосування засобів захисту рослин.

08:51 10.05.2022

Державна податкова служба України інформує: до уваги платників податків, які обрали спрощену систему з особливостями оподаткування на період дії воєнного, надзвичайного стану

До уваги платників податків, які обрали спрощену систему з особливостями оподаткування на період дії воєнного, надзвичайного стану

09:15 09.05.2022

Шановні жителі Семенівської селищної територіальної  громади

Шановні жителі Семенівської селищної територіальної громади

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, з метою забезпечення оборони держави, на виконання Закону України «Про основи національного спротиву», за ініціативи жителів, на території нашої громади створено Добровольче формування Семенівської селищної територіальної громади.

08:18 09.05.2022

Вітаємо з Днем народження!

9 травня  —  День народження святкує  начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Семенівської селищної ради Людмила МАРКОВА.

07:46 09.05.2022