Дата: від до Скинути

Державна податкова служба України інформує: до уваги платників 5 % акцизного податку з роздрібного продажу щодо обліку продукції, яка підлягає оподаткуванню цим податком

До уваги платників 5 % акцизного податку з роздрібного продажу щодо обліку продукції, яка підлягає оподаткуванню цим податком

09:04 16.05.2022

Колл-центр волонтерської допомоги інформує

Від часу створення колл-центру волонтерської допомоги при Семенівській селищній раді (голова організації Назар Борисенко) минає місяць.  Як би не важко було упорядкувати та скоординувати роботу усіх залучених, подолати недовіру, знайти надійні «канали» постачання та вибудувати логістику, є напрацювання та здобутки, про які слід зазначити.

11:00 12.05.2022

Цими днями депутати Семенівської селищної ради активно працювали у складі профільних постійних комісій

Свої засідання провели комісії з питань планування бюджету, фінансів, податків та соціально-економічного розвитку (голова В.Книш); з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та запобігання корупції (голова В.Юрченко); з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, природокористування, охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства, містобудування та будівництва (голова Р. Мидловець ). Спільне засідання постійних комісій з питань питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту  (голова І. Календарь) та з питань охорони здоров'я, соціального розвитку, соціального захисту (голова О.Сурков).

13:15 11.05.2022