Вітаємо з Днем народження!

21 квітня  —  День народження святкує депутат Семенівської селищної ради восьмого скликання,  директор КУ «Центр надання соціальних послуг Семенівської селищної ради Любов ВАКУЛА.

08:03 21.04.2022

Державна служба з надзвичайних ситуацій України оголошує пошук добровольців цивільного захисту Розбирати завали, рятувати людей, надавати допомогу постраждалим, розвантажувати гуманітарні вантажі – все це сьогодні лягає на плечі рятувальників. Їм потрібна допомога!

15:07 20.04.2022

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Вшановуємо українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових та цивільних. Дорослих та дітей...Усіх! Усіх, хто міг ще жити,  якби росія не розпочала цієї війни.

09:00 20.04.2022

Як  допомогти людині, яка переживає панічну атаку?

Як допомогти людині, яка переживає панічну атаку?

У багатьох людей в житті буває лише один-два напади паніки, і проблема минає, можливо, коли закінчується стресова ситуація. Але якщо у вас періодичні, несподівані напади і ви відчуваєте постійний страх перед наступним, може виникнути стан, який називається панічним розладом.

12:07 19.04.2022