Локдаун

З 08 січня 2021р. в Україні на 17 днів, до 24 січня 2021 р., посилюються карантинні обмеження (локдаун), які торкнуться сфер торгівлі, послуг закладів харчування та проведення масових і розважальних заходів, через стрімке поширення коронавірусної інфекції.

09:06 11.01.2021

Інспектування навчальних закладів

Суспільно важливі рішення потребують швидкого виконання. Саме тому, з метою виявлення потреб закладів освіти, розпочато ряд заходів з огляду шкіл та садочків, які перебувають у підпорядкуванні Семенівської селищної ради. Сьогодні, 06 січня 2021 року, комісією на чолі з селищним головою Милашевич Людмилою Павлівною відбулося ретельне вивчення потреб Біляківської ЗОШ I-III ст. Велика вдячність колективу на чолі з директором Яровим Віктором Олексійовичем за створений комфорт та затишок у класних кімнатах цього навчального закладу.

12:15 06.01.2021

Нарада співробітників виконавчого комітету

Сьогодні, 06 січня 2021 року, відбулась нарада співробітників виконавчого комітету Семенівської селищної ради та керівників структурних підрозділів. Нараду провела селищний голова Людмила Милашевич. На нараді підведено підсумки роботи, заплановано заходи та визначено відповідальних виконавців.

09:07 06.01.2021

Нарада освітян

Сьогодні, 05 січня 2021 року, в малій залі адмінбудинку, відбулась нарада керівників закладів Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради, яку провела селищний голова Людмила Милашевич. На нараді розглянуто слідуючі питання:

13:53 05.01.2021

Семінар благодійної організації "Світло надії".

30 грудня 2020 року, в приміщенні Семенівської селищної ради відбувся семінар Полтавської благодійної організації "Світло надії" в рамках Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми. Семінар підготував та провів Ісаєв Юрій Федорович-експерт з розвитку громад і територій БО "СВІТЛО НАДІЇ".

11:39 05.01.2021

Щотижнева нарада

Сьогодні, 04 січня 2021 року, відбулась щотижнева нарада співробітників виконавчого комітету Семенівської селищної ради та керівників структурних підрозділів. Нараду провела селищний голова Людмила Милашевич. На нараді підведено підсумки роботи, заплановано заходи та визначено відповідальних виконавців.

09:07 04.01.2021