Завершення термомодернізації

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради повідомляє про завершення термомодернізації будівлі Семенівського НВК №2, згідно програми Президента України "Велике будівництво".

08:55 04.01.2021

Четверте пленарне засідання першої сесії

30 грудня 2020 року, 0 10:00 год., у великій залі засідань адмінбудинку продовжилось четверте пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Милашевич. На засіданні присутні 26 депутатів, 2 депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів, громадськість, ЗМІ. На порядку денному заплановано і прийнято рішення по 36 питаннях.

08:06 31.12.2020

Зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

09:50 29.12.2020

Щотижнева нарада

Сьогодні, 28 грудня 2020 року, відбулась щотижнева нарада співробітників виконавчого комітету Семенівської селищної ради та керівників структурних підрозділів. Нараду провела селищний голова Людмила Милашевич. На нараді підведено підсумки роботи, заплановано заходи та визначено відповідальних виконавців.

09:45 28.12.2020