Щотижнева нарада

Сьогодні, 18 січня 2021 року, відбулася щотижнева нарада співробітників виконавчого комітету Семенівської селищної ради та керівників структурних підрозділів. Нараду провела селищний голова Людмила Милашевич. На нараді підведено підсумки роботи, заплановано заходи та визначено відповідальних виконавців.

09:57 18.01.2021

Свято хрещення Господнього

За традицією, 19 січня українці святкують Водохреща — свято хрещення Господнього, яке у народі також називають Йорданом. Водохреща завершує великий цикл зимових свят. Цього дня не лише пірнали в ополонку та запасалися святою водою, а й навідуватися в гості до рідних та друзів. І, звісно ж, вітали одне одного зі святом! В цей день також традиційно вітаються словами «Христос хрещається!», а відповідають: «У ріці Йордані».

08:34 18.01.2021

День пам’яті «кіборгів»

Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.

09:01 16.01.2021

Перше пленарне засідання другої сесії

Сьогодні, 15 січня 2021 року, 0 10:00 год., у великій залі засідань адмінбудинку відбулось перше пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Милашевич. У пленарному засіданні взяли участь 25 депутатів селищної ради, 2 депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів, громадськість, представники ЗМІ.

14:23 15.01.2021

Різке зниження температури повітря

Увага! За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, починаючи з 16 січня по всій території Полтавської області очікується різке зниження температури повітря.

15:30 14.01.2021

Засідання постійних комісій

Оскільки завтра відбудеться пленарне засідання другої сесії Семенівської селищної ради, напередодні проходять засідання постійних комісій.

13:55 14.01.2021

Реєстрація народження дитини

Перед тим, як подати заяву єМалятко та зареєструвати народження дитини, вам потрібно визначитися з прізвищем, ім'ям та по батькові малюка. Розповідаємо про основні правила щодо зазначення таких даних

13:05 14.01.2021