«Завітала щедра осінь»

19 вересня, до шкільної родини «Завітала щедра осінь» – таку тему відтворювали із квітів, овочів та інших природних матеріалів учні Веселоподільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської селищної ради, представляючи роботи на шкільній виставці осінніх композицій.

07:49 20.09.2018

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує справжній чоловік та дбайливий господар, виконуючий обов’язки старости Вереміївського старостинського округу Антипчук Анатолій Степанович

07:17 19.09.2018

"Пакунок малюка" для молодих матусь громади

На Полтавщині розпочалося виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 521 від 20 червня 2018 року «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

09:54 18.09.2018

Працівники Семенівського РВ ДРАЦС ГТУЮ в Полтавській області провели виховні години з учнями Семенівського НВК № 1 на тему #СтопБулінг

14 вересня 2018 року працівниками Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області були проведені виховні години для учнів 3х та 8х класів Семенівського НВК №1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради на тему #СтопБулінг.

14:58 16.09.2018

ВІТАЄМО

Сьогодні свій день народження святкує художній керівник будинку культури Веселоподільського старостату Печерова Людмила Миколаївна

08:53 14.09.2018

УВАГА!!!!! Розшук!!!!!

Нещодавно на трасі Кременчук-Хорол на повороті в с. Тарасівка сталося ДТП.

13:23 13.09.2018

Сесійне засідання селищної ради

Сьогодні, 13 вересня в сесійному залі Семенівської селищної ради відбулася тридцять сьома сесія, яка пройшла під головуванням секретаря селищної ради Антоніни Бардалим.

13:13 13.09.2018