Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує бухгалтер відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Даценко Ганна Іванівна

09:06 13.10.2018

39 сесія селищної ради

Сьогодні, 12 жовтня, в сесійному залі Семенівської селищної ради пройшла тридцять дев’ята сесія селищної ради, яка пройшла під головуванням селищного голови Людмили Милашевич.

11:45 12.10.2018

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Семенівської селищної ради Жила Євгенія Андріївна

08:07 12.10.2018

Привітали ювіляра

З нагоди 85 річчя з дня народження до колишнього голови Веселоподільської сільської ради Івана Петровича Тулинського,сьогодні в гості завітали заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Алла Оніпко, начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Семенівської селищної ради Григрій Шквир, спеціаліст відділу організаційно- кадрової роботи виконавчого комітету Семенівської селищної ради Зоя Черненко та фахівець з соціальної роботи відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради Віра Сірченко, які привітали іменинника квітами та вручили подарунок, побажали йому здоров’я, наснаги, довгих років життя та спокійної старості.

16:18 10.10.2018

Всесвітній день психічного здоров'я у стінах Семенівського НВК № 1

Щорічно 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я, який входить до переліку міжнародних днів, що запроваджені ООН. Всесвітній день психічного здоров’я почали відзначати за ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоровя з 1992 року.

13:09 10.10.2018

Вітаємо колишнього голову Веселоподільської сільської ради І.П. Тулинського з ювілеєм!

Сьогодні свій день народження, поважне 85- річчя відзначає колишній голова Веселоподільської сільської ради Іван Петрович Тулинський, який працював на посаді в 1977- 1982 та 1992- 1997 роках.

09:43 10.10.2018

08:45 10.10.2018

Стан виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємства в області

Сьогодні, під час апаратної наради, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко розповіла про стан виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємства в області.

10:50 09.10.2018