Реконструкція вулиці Миру в с. Степанівка

Нещодавно в селі Степанівка завершили реконструкцію вулиці Миру, відремонтовано 269 м покриття.  Дані роботи проводилися за кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури (781 тис. 028 грн), та коштів Фонду розвитку територій області (118 тис. 571 грн).

09:28 08.10.2018

З Днем юриста!!!

08 жовтня, щорічно відзначається День юриста України, свято, яке є дуже важливим для нашої країни. За Указом президента України Леоніда Кучми від 16 вересня 1997 року, на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України та Спілки адвокатів України ця дата була проголошена офіційним святом. Вважається, що саме в цей день,  08 жовтня 1016 року Ярослав Мудрий видав звіт законів «Руська правда», що згодом став правовою основою для розвитку держави Київська Русь.

08:19 08.10.2018