Дата: від до Скинути

Нагадуємо: на території Семенівської громади Кременчуцького району комендантська година діє з 22.00 до 5.00 год наступного дня

На території Семенівської громади Кременчуцького району комендантська година діє з 22.00 до 5.00 год наступного дня. У цей час забороняється перебування на вулицях. Виняток – для працівників підприємств критичної інфраструктури, ЗМІ, оперативних служб, яким обов’язково потрібно мати при собі документи, що посвідчують особу.

11:31 21.07.2022

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

09:39 21.07.2022