Дата: від до Скинути

Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської обласної військової адміністрації інформує: про відновлення роботи QR-кодів для шерингу документів в Дії

Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської обласної військової адміністрації інформує про відновлення роботи QR-кодів для шерингу документів в Дії. Також з’явилася можливість не лише підключення нових партнерів, а й продовження терміну дії існуючих QR-кодів.

13:09 18.04.2022

Проведено моніторинг цін на основні товари першої необхідності

У Семенівській  громаді проводиться  робота із  моніторингу наявності основних товарів першої необхідності у найбільших торгівельних закладах селища та цін на них. За результатами цих досліджень цінова ситуація є стабільною. Крім того, щоденно розширюється асортимент продуктів та товарів першої необхідності.

14:48 15.04.2022

Вітаємо з Днем народження!

15 квітня — День народження святкує начальник Управління праці та соціального захисту населення Семенівської селищної ради Алла ОНІПКО!

08:33 15.04.2022