Дата: від до Скинути

На підприємстві 24.02.2022 мобілізували працівника. Які дії кадровика? Чи робиться запис до трудової книжки?

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

14:14 18.03.2022

Вітаємо з професійним святом — Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

20 березня —День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення КП «Комунальник» Семенівської селищної ради є  підприємством критичної інфраструктури та робить все можливе для надання повного спектра послуг жителям громади. А це водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.

11:48 18.03.2022

Центр надання адміністративних послуг  Семенівської селищної ради повідомляє

Центр надання адміністративних послуг  Семенівської селищної ради повідомляє що, у зв'язку з воєнним станом в Україні тимчасово припинено роботу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприєців та громадських формувань, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру територіальної громади та інших загальнодержавних реєстрів, які використовуються для надання адміністративних послуг.

10:30 18.03.2022