Коротко про ситуацію в громаді

Ситуація в громаді стабільно контрольована, злагоджено працюють всі служби, на належному рівні взаємодія структурних підрозділів. Незважаючи на непередбачуваність розвитку подій, чітко окреслюються  плани подальшої діяльності селищної ради та її органів. Наразі у цілодобовому режимі працює селищна рада, у штатному режимі — комунальні  установи та підприємства.

11:18 06.04.2022

Семенівська громада  працює за принципом — все для Перемоги

Семенівська громада працює за принципом — все для Перемоги

З перших днів повномасштабної війни в Україні вся Семенівська громада активно долучилася до збору гуманітарної допомоги.  Кожен місцевий житель, приватні підприємці,    сільгосптоваровиробники          докладають  максимум зусиль до заготівлі продовольчого резерву, збору гуманітарної допомоги.

08:45 05.04.2022

Державна податкова служба України інформує

Відповідно до Закону України від 15 березня 2022 року № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» в період дії воєнного стану передбачено такі особливості здійснення оподаткування акцизним податком та обігу підакцизних товарів.

11:22 04.04.2022