Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує  водій виконавчого комітету Семенівської селищної ради (Степанівський старостинський округ) Личковаха Іван Григорович

08:10 16.10.2018

Звітний концерт, святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України

14 жовтня, в селі Паніванівка Веселоподільського старостинського округу Семенівської об’єднаної територіальної громади відбулося справжнє свято - урочисте відкриття оновленого сільського клубу, після проведеного ремонту.

11:43 15.10.2018

Свято "А ми козацького роду..." у Семенівському НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради

Сьогодні, 13 жовтня, на шкільному стадіоні Семенівського навчально - виховного комплексу № 1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради у рамках національно - патріотичного проекту «Родові- жити! Народу- бути! Державі- цвісти!» пройшло свято під назвою «А ми козацького роду…», присвячене Дню українського козацтва та Дню захисника України.

20:35 13.10.2018

Козацькі розваги у Семенівському НВК № 2 Семенівської селищної ради

День захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня .Датою свята не випадково обрали 14 жовтня, адже в цей день відзначають і День українського козацтва, символом якого була Богородиця. Продовжуючи славні і шляхетні традиції нашого народу, 12 жовтня в нашому НВК №2 відбулося довгоочікуване і найулюбленіше свято учнів 5-6 класів – «Козацькі розваги».У вітальному слові директор школи Шудря Л.М. побажала всім присутнім міцного козацького здоров’я, миру і злагоди, милосердя і , звичайно, перемог у змаганнях.Усіх глядачів вразили своїм танцем учасники рою «Хортиця» : Сіньковський Вадим, Шевцов Роберт, Черевко Євген, Стоян Володимир, Пустовойтов Євген, Німченко Андрій, Левченко Яна, ОсочинськаЖасміна.  Ведучими на святі були учениці 8 класу - ОсочинськаЖасміна  та Левченко Яна. Журі конкурсу  – Сіньковський Вадим (президент учнівського самоврядування), Бершацька Віолетта та Семенченко Тетяна(9 клас). Допомагали проводити змагання Пустовойтов Євген, Німченко Андрій.

18:48 13.10.2018

Свято "Ми веселі козачата" у дошкільній групі Семенівського НВК № 2 Семенівської селищної ради

Напередодні Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня в День святої Покрови Пресвятої Богородиці у дошкільній групі Семенівського НВК № 2 відбулося свято «Ми-веселі козачата» (вихователі – Підгорна Л.Л., Юрченко Ю.М. та музичний керівник –Долина Б.І.). У вітальному слові заступник директора школи з навчально-виховної роботи  Кравцова Л.П. побажала всім присутнім міцного козацького здоров’я, миру і злагоди.

13:29 13.10.2018

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує бухгалтер відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Даценко Ганна Іванівна

09:06 13.10.2018

39 сесія селищної ради

Сьогодні, 12 жовтня, в сесійному залі Семенівської селищної ради пройшла тридцять дев’ята сесія селищної ради, яка пройшла під головуванням селищного голови Людмили Милашевич.

11:45 12.10.2018

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Семенівської селищної ради Жила Євгенія Андріївна

08:07 12.10.2018