Матч 1/4 фіналу Кубка Ліги Полтавщини

У неділю, 24 липня були зіграні перші матчі 1/4 фіналу Кубка Ліги Полтавщини. Лише в одному матчі перемогу святкували господарі, ФК Глобине вдома переміг “Псел” з Гадяча, в решті ж матчів сильнішими були гості. Наша команда поступилася з мінімальним рахунком, пропустивши з пенальті.

10:38 25.07.2016

ДТП в селищі Семенівка

На автодорозі «Хорол-Семенівка-Кременчук», в селищі Семенівка 18 липня, близько 09:00, автомобіль «ГАЗ-3302» зіткнувся із зустрічним «Рено Kengo».

19:24 19.07.2016

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ

До Семенівського відділення поліції на зустріч завітали ветерани  та просто пенсіонери відділу.

10:40 18.07.2016

День рибалки

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов. Для деяких рибалку не можливо замінити ні походом в театр, кіно чи прогулянкою в парку. Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, принаймні, знаходять в ньому величезний відпочинок для душі і пристойний заряд бадьорості для тіла, але що можна сказати про тих, хто займається цим на професійному рівні?

09:53 10.07.2016

Оголошення про скликання чергової сьомої сесії Семенівської селищної ради першого скликання

Відповідно до ст.46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення VIІ сесії першого скликання, що відбудеться 8 липня 2016 року  в залі музичної школи по вул. Миру, 1.

16:26 04.07.2016

Проведення навчань з пожежної безпеки

29 червня 2016 року у Семенівському відділенні ТОВ «Кононівський елеватор» відбулися навчання з пожежної безпеки за участі рятувальників Семенівського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.

12:58 04.07.2016