День пам’яті жертв голодомору

У останню суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голоду, штучно організованого радянською владою. Цьогоріч цей день випадає на 26 листопада.

12:14 26.11.2016

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада 2016 року в селищі Семенівка відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятної стели Борцям за свободу України з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи України.

18:55 21.11.2016

День працівників сільського господарства України

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду старого Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі.

11:07 20.11.2016