Одна громада, одна спільна справа

На передодні свята "ВЕСЕЛОЇ МУДРОСТІ" яке відбудеться 10 вересня 2016 року, 8 вересня  в парку ім. Глібова, який входить до Семенівської громади відбулося прибирання території парку.

22:05 08.09.2016

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА В СЕЛИЩІ СЕМЕНІВКА

Ось і промайнуло тепле літечко – і завітала до нас золотиста осінь. Настав новий навчальний рік. Пролунав перший шкільний дзвінок і покликав дітлахів знову сісти за шкільні парти і мандрувати в Країну знань.

10:17 03.09.2016

2 ВЕРЕСНЯ- ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НОТАРІАТУ!

Громадський інститут нотаріальної діяльності є невід’ємною частиною будь-якої правової держави. Розвиток ділових відносин, умов і методів ведення діловодства, активно сприяли зміцненню і вдосконаленню цього необхідного інституту.

14:54 02.09.2016

Урочисті заходи в селищі Семенівка до 25 річниці Незалежності України

Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини. День Незалежності, без сумніву, – це найвеличніший день і для нашої країни, для молодої української державності.

18:24 29.08.2016

ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ ВЕТЕРАНІВ СЕМЕНІВЩИНИ

24 серпня за ініціативи селищного голови Людмили Милашевич, голови Семенівської районної партійної організації Аграрної партії України Володимира Куцовола та голови Семенівської районної організації «Колос» Олександра Пугачова пройшов матч серед ветеранів футболу Семенівського району 50 +.

12:52 25.08.2016