Триває щорічна планова кампанія протиепізоотичних заходів на пасіках

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 № 413 визначено, що лабораторно-діагностичні дослідження на американський та європейський гнилець, нозематоз, акарапідоз, вароатоз проводяться за рахунок коштів державного бюджету (безоплатно).

12:57 26.04.2023

У робочій  залі Семенівської селищної ради  сьогодні відбулася зустріч керівництва  громади  із   працівниками  підстанції екстреної медичної допомоги в смт Семенівка Станції №3 ЕМД м. Лубни КП «Полтавський обласний центр ЕМД».

13:36 25.04.2023