Дякуємо Вам, волонтери!

20 квітня у світі відзначають День вдячності волонтерам. Цього дня висловлюють подяку тим, хто здійснює добрі справи. Волонтери завжди готові допомогти, зрозуміти та зробити все і навіть більше, ніж можливо. Знаходять та доставляють необхідне, ризикуючи власним життям, але роблять все можливе, адже для них головне допомогти та підтримати!

10:09 20.04.2023

Ранні овочі: як насолодитися смаком та не отруїтися нітратами

З приходом весни  на прилавках  магазинів Полтавщини  побільшало  ранніх овочів  і зелені. Всім  хочеться  скуштувати молоді огірки, помідори, кабачки і капусту.  Часто споживачі  замислюються –  чи безпечні  ці продукти і чи  не буде  харчового отруєння  через  їх вживання.

09:39 20.04.2023

У  Семенівській громаді  триває генеральне весняне прибирання

У Семенівській громаді триває генеральне весняне прибирання

Забезпечення утримання території Семенівської громади у належному стані, поліпшення екологічного стану – головна мета двомісячника санітарного очищення та благоустрою території населених пунктів  громади, оголошеного з 10 квітня по 10 червня 2023 року.

11:10 19.04.2023