Дата: від до Скинути

Довідник типів об'єктів оподаткування для заповнення  повідомлення за  формою № 20-ОПП        У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

09:01 01.05.2023

Триває щорічна планова кампанія протиепізоотичних заходів на пасіках

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 № 413 визначено, що лабораторно-діагностичні дослідження на американський та європейський гнилець, нозематоз, акарапідоз, вароатоз проводяться за рахунок коштів державного бюджету (безоплатно).

12:57 26.04.2023