Дата: від до Скинути

Державна податкова служба України інформує: строк та випадки подання повідомлення про набуття чи припинення участі у контрольованих іноземних компаніях

Строк та випадки подання повідомлення про набуття чи припинення участі у контрольованих іноземних компаніях

07:53 25.05.2022

Державна податкова служба України інформує

Питання дня  "Чи здійснюється коригування фінансового результату до оподаткування на суму вартості ОЗ, примусово вилученого у ЮО під час дії воєнного стану на користь військової адміністрації?"

07:51 25.05.2022

Щодо протидії торгівлі людьми під час війни

Міністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, відповідно до Указу Президента України від 05.08.2020 № 306 та з метою інформування населення, як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни, інформує.

14:58 24.05.2022

Шановні аграрії!

Шановні аграрії! Виконавчий комітет Семенівської селищної ради повідомляє, що для забезпечення організації дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення робіт із пестицидами і агрохімікатами, необхідно за три доби повідомляти органи місцевого самоврядування про заплановане застосування засобів захисту рослин.

09:15 24.05.2022