Коли люди з коронавірусом найбільш заразні

Найбільша ймовірність заразити інших у хворих  на коронавірус – протягом перших п'яти днів після появи симптомів. Дослідження вказує, що пацієнти мали найвищий рівень вірусу на ранніх стадіях захворювання. До того ж, "живий" вірус, здатний до розмноження, виявляли у них до дев'яти днів після появи симптомів.

11:27 07.10.2021

Е-лікарняні стають підставою для нарахування допомоги через 7 днів після дати свого закриття

З першого жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Після завершення перехідного періоду до правил створення медичних висновків і роботи з е-лікарняними було внесено ряд змін – їх напрацювали, аналізуючи зворотній зв’язок від усіх учасників процесу, наявні пропозиції, зауваження і кейси. Це дозволило оптимізувати кожну з ланок і мінімізувати можливі помилки.

10:43 07.10.2021