Дата: від до Скинути

Працівниками служби у справах дітей Семенівської селищної ради здійснено виїзд в с. Богданівка

З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування та дітей, що виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, сьогодні, 12 жовтня, працівниками служби у справах дітей Семенівської селищної ради здійснено виїзд в с. Богданівка. За результатами перевірок встановлено, що опікуни, піклувальники виконують покладені на них обов’язки та відповідальність за дітей. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, забезпечені належними умовами для проживання, розвитку, виховання. З батьками дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проведені профілактичні бесіди щодо створення належних умов утримання дітей; дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання; надані терміни для виправлення ситуації в родинах; батьки попереджені про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

16:23 12.10.2021