Дата: від до Скинути

Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради повідомляє

Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради (далі – Управління) повідомляє, що Комплексною програмою соціального захисту населення Семенівської селищної ради на 2021 – 2025 роки передбачено кошти на забезпечення матеріальної підтримки осіб, які отримали поранення чи визнані інвалідами під час проходження служби в рамках проведення АТО/ООС та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС.

16:25 05.10.2021

Селищний голова Людмила Милашевич провела щотижневу робочу нараду

Сьогодні, 5 жовтня, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич провела щотижневу робочу нараду за участю заступників голови, секретаря селищної ради, керуючої справами виконавчого комітету, начальників структурних підрозділів виконавчого комітету  та керівників комунальних установ селищної ради.

15:57 05.10.2021

Небезпека чадного газу

З настанням холодів та початком опалювального  сезону   в області частішають випадки отруєння чадним газом.

11:38 05.10.2021