ДОБРА СПРАВА

ДОБРА СПРАВА Шановні мешканці громади! Служба у справах дітей Семенівської селищної ради продовжує збір одягу, взуття, іграшок, книг для діток віком від 0 до 18 років, які проживають у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах. Сьогодні, 12.10.2021 року, день розпочався із добрих справ. Вдячні людям, небайдужим до долі чужих дітей: Остапенко Наталії Петрівні, Гирявій Лідії Григорівні, Теслі Вірі Олександрівні, Куліш Ользі Олександрівні. Допомогти речами тим, хто цього потребує, може кожен бажаючий за адресою: смт. Семенівка, вул.. Незалежності, 44, кабінет 416. Також службою у справах дітей організоване місце для збору речей на 4 поверсі, біля кабінету 416.

16:17 12.10.2021

Людмила Милашевич провела виїзний прийом громадян в селі Крива Руда

Сьогодні Людмила Милашевич провела прийом громадян у селі Крива Руда, де ознайомилася з наболілими проблемами та питаннями, що назріли та потребують вирішення. По багатьох питаннях було відразу напрацьовані шляхи вирішення та порядок подальшої роботи. Питання, з якими звернулися громадяни були, як особистого, так і загального характеру.

16:14 12.10.2021

Місцева комісія ТЕБ та НС визнала в громаді надзвичайну ситуацію

12 жовтня під керівництвом  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія Стеценка відбулось  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Семенівської селищної ради.

10:20 12.10.2021

Людмила Милашевич провела нараду: підготовка до опалювального сезону та діяльність ЦНАПу

Сьогодні, 11 жовтня, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич провела щотижневу робочу нараду за участю заступника  голови, секретаря селищної ради, керуючої справами виконавчого комітету, начальників структурних підрозділів виконавчого комітету  та керівників комунальних установ селищної ради.

16:45 11.10.2021