Щотижнева нарада

Сьогодні, 01 лютого 2021 року, відбулася щотижнева робоча нарада керівників структурних підрозділів, начальників відділів виконавчого комітету Семенівської селищної ради. Нараду провела селищний голова Людмила Милашевич.

10:49 01.02.2021

Друге пленарне засідання другої сесії

Сьогодні, 29 січня 2021 року, 0 10:00 год., у великій залі засідань адмінбудинку відбулось друге пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Милашевич. На засіданні присутні 26 депутатів, 2 депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів, громадськість, ЗМІ. Під час пленарного засідання відзначено нагородами за значні заслуги на освітянській ниві вчительку Семенівського НВК №1 імені М.М.Хорунжого Зою Заложчик та вчителів Семенівського НВК №2 Юрія Кузуба, Жанну Романенко, Людмилу Кузуб.

15:10 29.01.2021

Змінено законодавство

Згідно з пунктом 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» при набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами МВС, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

09:23 29.01.2021