Робоча нарада керівників закладів культури

Сьогодні, 20 січня 2021 року, 0 10:00 год. в малій залі адмінбудинку, відбулася робоча нарада керівників закладів культури Відділу культури та дозвілля Семенівської селищної ради. Нараду організувала і провела начальник відділу культури та дозвілля Інна Календарь. В нараді взяла участь селищний голова Людмила Милашевич.

14:17 20.01.2021

Робоча поїздка

Слідуючи народній прикметі, що у вівторок-буде толок, вчора, 19 січня 2021 року, комісією на чолі з селищним головою Милашевич Людмилою Павлівною було проведено огляд закладів культури Відділу культури та дозвілля Семенівської селищної ради сіл Біляки, Поділ, Чаплинці, Василівка, Брусове.

07:51 20.01.2021

Важлива інформація

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради інформує, що у зв’язку з реорганізацією сільських рад та приєднанням закладів дошкільної та закладів загальної середньої освіти до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради зросли обсяги закупівель продуктів харчування.

13:41 18.01.2021

Щотижнева нарада

Сьогодні, 18 січня 2021 року, відбулася щотижнева нарада співробітників виконавчого комітету Семенівської селищної ради та керівників структурних підрозділів. Нараду провела селищний голова Людмила Милашевич. На нараді підведено підсумки роботи, заплановано заходи та визначено відповідальних виконавців.

09:57 18.01.2021

Свято хрещення Господнього

За традицією, 19 січня українці святкують Водохреща — свято хрещення Господнього, яке у народі також називають Йорданом. Водохреща завершує великий цикл зимових свят. Цього дня не лише пірнали в ополонку та запасалися святою водою, а й навідуватися в гості до рідних та друзів. І, звісно ж, вітали одне одного зі святом! В цей день також традиційно вітаються словами «Христос хрещається!», а відповідають: «У ріці Йордані».

08:34 18.01.2021

День пам’яті «кіборгів»

Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.

09:01 16.01.2021