В рамках реалізації проєкта Асоціації людей з обмеженими можливостями

В рамках реалізації проєкта Асоціації людей з обмеженими можливостями Семенівскої ОТГ "Самоорганізація найвразливіших верст населення, спрямована на протидію поширення пандемії COVID - 19" за сприяння ГО "Культурний ді@лог" при фінансовій підримці програми "Активні громадяни Британської ради в Україні відбулася зустріч учасників проєкту з начальником відділу "Семенівського бюро правової допомоги" Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Новобранец Т.О.

15:41 26.01.2021

Щотижнева нарада

Сьогодні, 25 січня 2021 року, відбулася щотижнева нарада співробітників виконавчого комітету Семенівської селищної ради та керівників структурних підрозділів. Нараду провела селищний голова Людмила Милашевич. На нараді підведено підсумки роботи, заплановано заходи та визначено відповідальних виконавців.

12:44 25.01.2021

Заслужений вчитель України

Указом Президента України №24/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання “Заслужений вчитель України ” КУЗУБУ Юрію Анатолійовичу – учителеві Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 Семенівської селищної ради Полтавської області.

08:58 25.01.2021