Дата: від до Скинути

Шановні медичні сестри! З нагоди Вашого професійного свята - Міжнародного Дня медичної сестри - прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я!

08:20 12.05.2023

Відтепер послуги в сервісних центрах МВС можна отримати із закордонним паспортом

З 11 травня для отримання послуг сервісних центрів МВС можна надавати паспорт громадянина України для виїзду за кордон або ж його електронний варіант в застосунку Дія, як документ, що посвідчує особу. Це передбачено Постановою Кабінету міністрів України від 2 травня 2023 року № 454. Раніше, для ідентифікації особи, обов’язково потрібно було надати внутрішній паспорт, пояснила заступник начальника регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Ірина Пархоменко.

16:38 11.05.2023

У Семенівській громаді відвідали ветеранів Другої світової війни

У ці травневі  дні пам’яті ми згадуємо Другу світову війну і всіх, хто віддав своє життя за майбутнє, адже ті далекі події стосуються кожного жителя нашої громади. Хоч учасників трагічних подій з кожним роком все менше, ми пам'ятаємо про їхній подвиг.  І ніколи не забудемо.

16:31 10.05.2023

В Україні стартувала програма «єВідновлення»

Відсьогодні всі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії росії і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою «єВідновлення» для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

16:20 10.05.2023