Дата: від до Скинути

Готуй сани влітку, - говорить відоме прислів'я. Готуй ДРОВА навесні, - кажуть лісівники

Завершився опалювальний сезон, який прогнозували, буде найскладнішим. Лісівники філій Слобожанського лісового офісу доклали усіх зусиль, аби у цей період максимально забезпечити дровами населення та соціальні заклади, а також захисників на фронті та мешканців прифронтових областей.

16:11 08.05.2023

Робоча нарада: обговорено питання життєзабезпечення громади та підведено підсумки за минулий тиждень

Сьогодні, 08 травня, в ході робочої наради селищного голови Людмила Милашевич з начальниками відділів та  структурних підрозділів виконавчого комітету Семенівської селищної ради розглянули  ряд нагальних питань життєзабезпечення громади та підвели підсумки за минулий тиждень.

13:38 08.05.2023

День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Цього року 8 травня – день пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії.

12:05 08.05.2023

Сьогодні у день пам’яті та примирення в Семенівській громаді  вшанували пам’ять борців із нацизмом і жертв Другої світової війни З нагоди відзначення Дня  пам’яті та примирення до  пам’ятника Загиблим воїнам в селищі Семенівка та меморіального комплексу «Жертвам нацизму» в селі Великі Липняги поклали квіти. З відстані часу війна вписана в історію нашої держави золотими літерами безприкладного героїзму, самовідданості, подвижництва народу. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.

11:59 08.05.2023