Дата: від до Скинути

Відбулося вручення грамот представникам виконавчих органів селищної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

10:49 08.12.2022

Державна податкова служба України інформує

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області протягом 2022 року відділом запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 18 фінансових операцій, що можуть бути пов'язані                      з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму.

10:26 08.12.2022

Вчора  вітали славних захисників і захисниць з нагоди професійного свята — Дня Збройних сил України, який щорічно відзначаємо 06 грудня та відзначили грамотами  людей доброї душі з нагоди  міжнародного дня волонтера

Вчора вітали славних захисників і захисниць з нагоди професійного свята — Дня Збройних сил України, який щорічно відзначаємо 06 грудня та відзначили грамотами  людей доброї душі з нагоди  міжнародного дня волонтера

Вчора в залі адмінприміщення Семенівської селищної ради вітали славних захисників і захисниць з нагоди професійного свята — Дня Збройних сил України, який щорічно відзначаємо 06 грудня та відзначили грамотами  людей доброї душі з нагоди  міжнародного дня волонтера.

08:35 07.12.2022