Із засідання виконавчого комітету

Позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яке провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Стеценко 18 листопада, традиційно розпочалось вшануванням пам’яті всіх українців, чиї життя забрала російська агресія.

14:22 18.11.2022

Без черг і зайвих папірців: у застосунку Дія можна отримати витяг про місце проживання в три кліки

Успішно завершилися бета-тестування послуги у смартфоні, і тепер українці можуть згенерувати один із найпопулярніших документів за кілька кліків. Витяг про місце проживання необхідний при отриманні кожної четвертої держпослуги, наприклад, при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок чи при оформленні на роботу.

11:04 18.11.2022