1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Головна мета  — підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус. Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти.  У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.  Сьогодні вже немає людини, яка б не чула про ВІЛ, СНІД. Багато людей в Україні вважають себе обізнаними з цього питання. Проте більшість вважають, що ця проблема – це щось далеке, що вона їх не стосується і не буде стосуватися в майбутньому. Факти доводять протилежне – кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД.

14:16 01.12.2022

Розпочинаємо серію постів-знайомств із лікарями КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради

08:00 01.12.2022