Вітаємо з Днем народження!

16 грудня   — День народження святкує   член виконавчого комітету Семенівської селищної ради Володимир МОКЛЯК.

07:42 16.12.2022

Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Про одну з найбільших катастроф — аварію на Чорнобильській атомній електростанції — знає і пам'ятає весь світ. Сьогодні, 14 грудня, семенівці вшанували відчайдушних людей, які проявили неабияку сміливість та мужність у боротьбі з масштабним радіаційним лихом.

11:20 14.12.2022

Звернення селищного  голови Людмили Милашевич до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

07:45 14.12.2022

На Полтавщині з 15 грудня особам віком до 14 років включно заборонено перебувати на вулиці, в місцях загального користування без супроводу дорослих із 21:00 до 07:00. Таке рішення ухвалила Рада оборони області.

13:37 13.12.2022