Інформація про стан захворюваності на COVID-19 в громаді

КП «Семенівський ЦПМСД» Семенівської селищної та Оболонської сільської ради інформує, що  станом на 25 жовтня зареєстровано 6 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  Всього перебуває на лікуванні 36 осіб, серед інфікованих – 3 дітей, з них  1 — школяр.

09:33 25.10.2022

Шановні жителі громади! Наполегливо рекомендуємо зробити запаси необхідних речей

Шановні жителі громади! Щоденно ми гортаємо стрічки новин і бачимо, як ворог  продовжує жорстокі обстріли  українських міст. Щоденні російські обстріли енергетичної інфраструктури знищують наші електромагістралі, теплогенераторні станції. Тож маємо бути готові до тимчасових обмежень електропостачання.

08:33 25.10.2022

Інформація про стан захворюваності на COVID-19 в громаді

КП «Семенівський ЦПМСД» Семенівської селищної та Оболонської сільської ради інформує, що  станом на 24 жовтня зареєстровано 6 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  Всього перебуває на лікуванні 48 осіб, серед інфікованих – 7 дітей, з них  2 — школярі.

09:54 24.10.2022

До якого контролюючого органу необхідно звертатись ФО власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних? Відповідно до п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

09:41 24.10.2022