Дата: від до Скинути

Як почати свою справу: сьогодні  представники міні-грантів «СМІЛИВІ» у Семенівській громаді консультували  у написанні бізнес-планів на гранти

14:48 28.10.2022

Інформація про стан захворюваності на COVID-19 в громаді

КП «Семенівський ЦПМСД» Семенівської селищної та Оболонської сільської ради інформує, що  станом на 28 жовтня зареєстровано 6 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19.  Всього перебуває на лікуванні 32 особи, серед інфікованих – 2 дітей, з них  1 — школяр.

09:44 28.10.2022

До уваги агровиробників, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі

Мінагрополітики затвердило перший перелік отримувачів в рамках Програми підтримки малих агровиробників на загальну суму понад 1,5 млрд грн – в рамках бюджетної підтримки Європейського Союзу. Незабаром виплати отримають 13 960 агровиробників.

14:21 27.10.2022