Дата: від до Скинути

Селищний голова Людмила Милашевич провела нараду з працівниками відділу земельних відносин

25 січня в приміщенні Семенівської селищної ради  відбулася робоча нарада  під керівництвом  селищного голови  Людмили Милашевич  щодо  інвентаризації  земель громади.

16:31 25.01.2022

Вітаємо переможців Міжнародного літературного конкурсу «Україна в барвах слова»

Визначено переможців Міжнародного літературного конкурсу «Україна в барвах слова»: Шатило Софія, учениця 8-А класу – ІІІ місце у номінації «Проза», Куценко Тимур – переможець у номінації «За шану героїки роду».

16:28 25.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

16:27 25.01.2022

Реформа харчування — це фундамент  здорової української нації:здобувачі освіти Семенівських ЗЗСО харчуються по-новому

На сьогодні велика увага зосереджена навколо реформи шкільного харчування. Реформа харчування — це фундамент  здорової української нації.  Цими питаннями переймається і Семенівська селищна рада, профільний заступник селищного голови,  керівництво відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради, технолог та ряд інших працівників. Всіх об’єднала спільна мета — не лише нагодувати  дітей корисними стравами,  а й сформувати здорове ставлення до їжі.

16:05 25.01.2022

19 118 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні

19 118 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 25 січня 2022 року, про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 594 медпрацівники.

08:29 25.01.2022