Щиро  вітаємо з Днем народження!

Щиро вітаємо з Днем народження!

29 січня   день народження святкує начальник  відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер  виконавчого комітету Семенівської селищної ради  Юлія КОЛОТУХА!

08:01 29.01.2022

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні  у Семенівській  селищній раді  відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням  селищного голови Людмили Милашевич.

15:47 28.01.2022

До Дня пам'яті героїв Крут

29 січня 1918 року в історії України з’явилася сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої Крути! Крути – залізнична станція між Бахмачем і Ніжином, біля якої 29 січня 1918 року відбувся бій сотні Першої військової школи

11:57 28.01.2022

Обговорено питання щодо державної підтримки  розвитку ЦНАП  у 2022 році

Сьогодні відбулася робоча нарада під  керівництвом селищного голови Людмили Милашевич, на якій йшлося про доцільність подання проектної заявки на облаштування ЦНАПу. Міністерство цифрової трансформації України  є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання адміністративних послуг, яке відповідно до покладених на нього завдань сприяє розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг.

16:50 27.01.2022