Щеплення проти коронавірусу: щоденна інформація

Станом на 02 лютого вакцину від COVID-19 в Семенівській територіальній громаді отримали 6181 особа. Всього проведено 12208 щеплень від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

14:53 02.02.2022

Реалізовано проєкт "Розумна альтанка"

У Криворудському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Семенівської селищної ради  реалізувався проєкт «Розумна альтанка» за фінансової підтримки Британської Ради, ГО «Міцна громада». Бюджет проєкту 30000 гривень. З них 15 300 гривень надала Британська рада через ГО «Міцна громада»., 14700 гривень Семенівська селищна рада (голова Милашевич Л.П.) через відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту (керівник Петухова Н.М.). За ці кошти були придбані 4 лави трансформери і декоративні кущі для озеленення території Зеленого класу. Велику допомогу в підготовці проєкту і його реалізації надала заступник голови Семенівської селищної ради Неіленко С.А. Професіоналізм цієї людини в підготовці проєктів просто вражає.

13:28 02.02.2022

Проєкт "Екологічна стежина неповторних  Заїчинських схилів" — успішно реалізований

Проєкт переможець  «Бюджету участі»  Екологічна стежина неповторних  Заїчинських схилів»  Семенівського району Полтавської області  с. Заїчинці   автор: Власенко Клавдія Іванівна успішно реалізовано.

10:23 02.02.2022

Щеплення проти коронавірусу: щоденна інформація

Станом на 01 лютого вакцину від COVID -19 в Семенівській територіальній громаді отримали 6178 осіб. Всього проведено 12169 щеплень від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

14:52 01.02.2022

Приватизація земельної ділянки під житловим будинком

На сьогоднішній день для жителів громади залишається актуальним  питання приватизації земельної ділянки під житловим будинком.Тож шановні  громадяни, жителі громади, якщо житловий будинок належить Вам на праві власності, проте земельна ділянка перебуває у вашому фактичному користуванні і право власності чи право користування на неї не оформлено,  то тоді дана інформація буде для Вас корисною, адже на сьогоднішній день в такому випадку  громадянину не подрібно   звертатися до органу місцевого самоврядування з проханням надати дозвіл на розроблення документації із землеустрою.

12:04 01.02.2022