Матеріальна підтримка та оснащення лікувального закладу

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради дякує всім доброчинцям, які долучилися до благородної справи - матеріальної підтримки та оснащення лікувальних закладів у боротьбі з хворобою, яка поширилася в усьому світі. Так, сьогодні ми відзначаємо Агропромхолдинг АСТАРТА-КИЇВ ТОВ ІПК "ПОЛТАВАЗЕРНОПРОДУКТ" (генеральний директор Андрій Березовський), яким для КП "Семенівська центральна районна лікарня" надано допомогу для боротьби з коронавірусом COVID-19: -пульсоксиметр-3 шт. -Антисептик для рук АХД-2000 Експрес, 1л.-3 шт. -Дезинфікуючий засіб Економ ДЕZ Хлор, 1 кг-4 шт. -Дезинфікуючий засіб Септофан-3 шт. -Окуляри захисні-4 шт. -Рукавички нітрилові-250 пар. -Комплект одягу протиепідемічний №1 для роботи зі збудниками 1-4 групи -15 шт. -Експрес-тести для діагностики коронавірусної хвороби-20 шт. Загальна вартість наданої допомоги становить близько 20,0 тис. грн. Передбачено придбання, найближчим часом, апарату штучної вентиляції легенів (орієнтовна вартість 600,0 тис.грн. про що вам буде додатково повідомлено. Лише спільними зусиллями ми зможемо подолати спільну біду.

15:21 03.04.2020

Ремонт санвузлів у Семенівському НВК №2

З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог та створення належних умов для здорового та безпечного навчання вихованців Семенівського навчально-виховного комплексу № 2 (директор Любов Шудря), проводиться ремонт внутрішніх туалетних кімнат приміщення за бюджетні кошти Семенівської селищної ради. Враховуючи ситуацію, яка склалась у зв`язку з загальноукраїнським карантином через коронавірус COVID-19, зремонтовано одну туалетну кімнату (інша в процесі ремонту), що дає можливість значно покращити епідеміологічну ситуацію для учнів та вчителів навчально-виховного комплексу.

13:16 02.04.2020